Salon Fryzjerski AWANGARDA Staron Wiesława

Salon Fryzjerski AWANGARDA Staron Wiesława

Adres
Ul. Gałeczki 47
41-500 Chorzów

Telefon 
32 247-49-35


Jesteśmy jednym z salonów z największą tradycją w Chorzowie. Rodzinne tradycje fryzjerskie naszego salonu w Chorzowie  sięgają lat 30-tych XX wieku. Obecnie salon fryzjerski Chorzów pod nazwą Awangarda jest prowadzony przez Wiesławę Staron – Mistrza fryzjerstwa.

Od lat niezmiennie staramy się podnosić nasze umiejętności i poszukujemy najlepszych dostępnych technologii fryzjerskich oraz otwieramy się na całkiem nowych klientów w innych miastach regionu a szczególnie bliskość miasta Katowice sprawia, że serdecznie zapraszamy do naszego salonu AWANGARDA Fryzjer Chorzów mieszkańców Katowic. Współpracujemy z największymi markami fryzjerskimi na świecie a są to między innymi: GOLDWELL oraz profesjonalna linia KMS California. Nasz salon fryzjerski jest komfortowo wyposażony w najnowszy sprzęt fryzjerski oraz kosmetyki, którymi nasi Klienci mogą pielęgnować i stylizować włosy również w domu.
Swoją pracę traktujemy jak powołanie i pasję. Staramy się spełniać oczekiwania naszych Klientów, aby nie tylko mogli zmienić u nas swój wizerunek, ale wiedzieli również w jaki sposób zadbać o swój wygląd i kondycję włosów w domu. Zawsze chętnie udzielamy porad dotyczących pielęgnacji i stylizacji włosów, aby nasi Klienci zawsze wyglądali pięknie. Dbamy o to, aby każdy mógł tu miło spędzić czas przy wyśmienitej kawie. Wizyta u nas to doskonały odpoczynek, po trudach dnia.

facebook oraz  STRONĘ INTERNETOWĄ

Fryzjer Awangarda Gałeczk2

Fryzjer Awangarda Gałeczk3

Fryzjer Awangarda Gałeczk6

Fryzjer Awangarda Gałeczki z.1

 


 

Udostępnij na facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *