Piekarnia Borowczyk Ruta

Piekarnia Borowczyk Ruta  

Adres
Żeromskiego 1
41-500 Chorzów

Telefon
32 241 48 82


Najlepsze domowe ciasta i chleby pełnoziarniste – tradycyjny smak w nowoczesnej piekarni.

borowczyk3Firma Ruty Borowczyk w Chorzowie ma swój początek w 1989 roku, kiedy to Piotr Borowczyk otworzył pierwszą rodzinną piekarnię.
Z początku piekarnia zaopatrywała głównie odbiorców zbiorowych, m.in. szpitale. Klienci indywidualni mieli natomiast do swojej dyspozycji sklep przy ul. Żeromskiego w Chorzowie.

Historia wiąże początki firmy z przełomowym okresem w Polsce, który zaowocował m.in. napływem nowoczesnych tendencji światowych, również w branży piekarniczej. Nasza firma rozwijała się zatem wraz z nastaniem wolnorynkowej gospodarki, opartej na najwyższych standardach unijnych. Od 1996 roku firmę prowadzi Ruta Borowczyk, właścicielka piekarni z tytułem mistrza piekarniczego. Na załogę firmy składają się 53 osoby, w tym zarówno czeladnicy, jak i mistrzowie, którzy wspólnie dbają o najwyższą jakość sprzedawanego pieczywa.

Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów, piekarnia wciąż wprowadza nowości, a także organizuje liczne pokazy i szkolenia w celu współpracy z innymi mistrzami cukiernictwa. Piekarze pracują tu codziennie, w tym również nocą oraz w niedziele, by każdego dnia móc dostarczyć Państwu świeże pieczywo. W plebiscycie przeprowadzonym przez „Dziennik Zachodni” Ruta Borowczyk została wybrana przez mieszkańców Chorzowa Przedsiębiorcą Roku 2010 w dziedzinie Handel, a także odebrała nagrodę od Prezydenta Miasta Chorzów podczas oficjalnej gali w Teatrze Rozrywki.

Firma Ruty Borowczyk oferuje Państwu hurtową i detaliczną sprzedaż pieczywa, wyprodukowanego na bazie naturalnego zakwasu, pozbawionego ulepszaczy.
Piekarnia ma w swojej ofercie również szeroki wybór ciast, ciastek, tortów weselnych, komunijnych i innych wyrobów cukierniczych.

borowczyk

borowczyk (2)

 


 

Udostępnij na facebooku

One thought on “Piekarnia Borowczyk Ruta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *