Fryzjerstwo – Kosmetyka JANIC Janic Dariusz

Fryzjerstwo – Kosmetyka JANIC Janic Dariusz

Adres
Plac Mickiewicza 5
41-500 Chorzów

Telefon
32 2469-314


Janic fryzjer 4

Historia naszej firmy sięga 1994 roku. Przez tak długi okres funkcjonowania zdobyliśmy nie tylko olbrzymie doświadczenie i wiedzę, lecz również zyskaliśmy szerokie grono stałych i lojalnych Klientów. Dążymy do perfekcji – dlatego nasz zespół nieustannie podnosi swoje kwalifikacje w różnego typu szkoleniach i konkursach. Każdy z naszych fryzjerów otwarty jest na potrzeby Klienta,  służy pomocą i fachowym doradztwem z zakresu doboru odpowiedniej fryzury, kolorystyki włosów, ich odpowiedniej pielęgnacji, tak aby zawsze wyglądały zdrowo i zadbanie.
Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego pracujemy na wysokiej klasy produktach fryzjerskich tj: Lecher, Wella, Loreal, Joico, Alfaparf, które gwarantują doskonałą jakość. Z myślą o naszych Klientach postanowiliśmy także rozszerzyć naszą działalność o usługi kosmetyczne takie jak m.in. depilacja, henna, peeling kawitacyjny, zabiegi ultradźwiękami, kwas migdałowy, mikrodermabrazja i inne. Wysoko wykwalifikowany personel, najnowocześniejsze urządzenia kosmetyczne dają nam gwarancj, iż wszystkie świadczone przez nas usługi kosmetyczne są zawsze najwyższej jakości.

Zapraszamy do naszego salonu, aby w miłej i spokojnej atmosferze, dokonać swojej metamorfozy i poprzez starannie dobraną fryzurę zapewnić sobie radość i dokonałe samopoczucie.

klima klimatyzacja terminalterminal płatniczy  wifi Wi-Fi

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – środa – piątek 9-18
wtorek-czwartek 9-20
sobota 8-13

facebook oraz STRONĘ INTERNETOWĄ

Janic fryzjer 2

Janic fryzjer 1
Janic fryzjer 5

Janic fryzjer3

 


 

Udostępnij na facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *